2018 Tunik Moda Ürünleri

tesettür tunik, tesettürlü tunik modelleri 2018 tunik modası

Kıyafet ve moda sektörü her geçen yıl kendini geliştirmiş olurken, yine 2018 yılı için de en gözde modeller, moda tasarımcıları tarafından tüketicilerine sunulmaktadır. Moda haftalarında kendini göstermekte olan en yeni kreasyonlarda farklı kesim detayları kendini gösterirken, elbette ki 2018 yılı için de yine renk seçimleri önemli olmaktadır. Sizlere bu yazımızda, 2018 tunik modası hakkında bilgiler vermemiz gerekirse, genel olarak tercih edilen ürünlerden aşağıda ki gibi bahsetmek mümkün olacaktır.tesettür tunik, tesettürlü tunik modelleri 2018 tunik modası

Desenli tunikler

Bu yılın moda haftalarında genel olarak tunik modelleri ele alındığında, desenli ve etnik motifli ürünlere rastlamak mümkün olmaktadır. Yine bunun yanı sıra dökümlü tasarımları ile en spor modeller de bayanlara sunulan ürünler arasında.

Kış sezonu için modeller

Elbette ki her seçimler gibi yine 2018 tunik modası eğer ki kış sezonu için uygulanacaksa, daha çok kalın kumaşlara yer verilmesi gerekiyor. Yine kalın penye kumaşlar tercih edilebileceği gibi triko tunik modelleri de mantıklı seçimler arasında yer alıyor.

Kış sezonu için 2018 kreasyonları da kilim desenli tasarımlara yer vermek mümkün olabilir. Elbette ki her sezon farklı ürün tasarımları karşınıza çıksa da yine bu durumda kişinin kendine göre özel seçimi de dikkatleri üzerine toplaması gerekiyor. Her ne kadar modaya uygun seçimler yapmak isteseniz de, ilk olarak o modellerin sizlerin vücut tipine uygunluğu araştırılmalıdır. Böylelikle daha şık ve modern görünebileceksiniz.

Abiye tunik modelleri

Yine çeşitler arasında, tesettür giyimi desteklemekte olan abiye tunikler dikkatleri üzerine çekiyor. Daha şık ve aksesuarlı ürünler tercih edilirken, inci ve taş süslemeler kendini göstermesi gerekiyor. Yaka kesim detayları genel olarak sıfır yaka olurken, uzun kollu tasarımlar ön planda tutuluyor. Yine kolların bol kesim ve yarasa kol olması da farklı tasarımları ön plana çıkarmaktadır.

Deri detaylı tunikler

Biraz daha farklı tarza sahip olan bayanların seçimleri arasında deri detaylı tunik modelleri yer alıyor. Göğüs kısmında yer alan deri detaylar eğer ki sizlere abartılı geliyorsa, etek kısmında kullanılan hafif deri detaylar daha iyi bir seçim olabilecektir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*