Açık Hava ve Geniş Arazide Savaş Dekorasyonu

açık hava sporları, paintball oynama, paintball kuralları

Doğa sporu olarak bilinen ve ülkemizde hızlı bir şekilde yaygınlaşan paintball monotonlaşmış hayat standartlarına heyecan ve kalite katıyor. Nasıl mı? İnsanlar yoğun iş temposu ve teknolojiye bağımlı bir yaşam tarzı içinde çoğu zaman dostları ile birlikte olma imkânı bulamıyor veya ihmal ediyor. Artık hayatınızda sevdiklerinize yer açabilir ve bunu en eğlenceli ortamlarda yani doğanın içinde yapabilirsiniz. Savaş, macera, aksiyon ve takım ruhu ile hareket edeceğiniz bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 1,5 saat süren oyun tamamı ile gerçekçi bir savaş senaryosuna uygun hazırlanmış konusu ve ortamı ile sizi inanılmaz keyif alacağınız bir ortama sokacak. Oyunda 10-11 kişilik takımlarla kıyasıya bir mücadele sizi bekliyor. Mekân ise tamamı ile savaş sahnelerini aratmayacak şekilde dekora ediliyor. Giysiler, silahlar ve aksiyon dolu sahneleri ile içinizdeki tüm negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevireceksiniz.açık hava sporları, paintball oynama, paintball kuralları

En Kaliteli Oyun Tesisleri

Evet, oyun son derece eğlenceli bir oyun ancak işletmenin size hazırladığı tesisin kalitesi ve ortam gerçekten çok önemli. Oyuncuların savunma esnasında saklanabilmeleri veya saldırı esnasında siper alabilmesi için yeterli ve doğru aksesuarların kullanılması şart. İşletmeler tesislerde dekorasyonu önceden hazır eder ve oyunculara sadece oynamak kalır. Eski arabalar, variller, metal aksesuarlar, saman balyaları genel olarak dekorda kullanılan savaş malzemeleridir. Paintball İstanbul İstanbul’un en geniş arazilerinde doğal ortamda hazırladığı tesislerle tüm müşterilerini memnun edecek profesyonellikte paintball hizmetleri sunuyor. Tesislerde oyun sonrası günün kalan kısmını da iyi geçirmek için piknik alanları, lokantalar, mangal ve çay keyifleri için hizmet veriliyor. Gün boyu sıkılmaya fırsat bulamayacağınız dolu dolu geçireceğiniz bir hafta sonu tatili için online rezervasyon olanaklarının sunulması ise müşterileri ekstra memnun eden bir hizmet olanağıdır. Oyun esnasında kullanacağınız savaş silahları ve mermiler yani boya topları da işletme tarafından karşılanmaktadır. Kamuflaj tulumlar, bere, kask, eldiven de oyunun en önemli giyim aksesuarlarıdır ve tüm takım oyuncularına işletme tarafından ücrete dahil olarak verilir. Oyun esnasında karşılaşacağınız bir tehlike söz konusu bile değildir. Boyalar tamamı ile bitkisel maddelerden yapılmış çevre ve cilt dostu ürünlerdir. Atışlarda mermi yerine bu boyalar silahtan çıkar ve oyuncuların canını acıtmaz.

Takım ve Tek Kişi Fiyatları

Paintball takım halinde oynanan bir oyundur ve paintball fiyatları takım olarak hesaplanır. Ancak herkes bu fiyatlarda kendisine düşen kısmı ödeyebildiği için tek kişi için fiyat oldukça uygun olur. 8 yaşından büyük olmak kaydıyla ailelerin izni ile çocuklar oynayabilir. Gençler ve orta yaş gurubu bu oyuna oldukça büyük bir ilgi göstermektedir. Herhangi bir sağlık sorunu olmadığı sürece herkesin oynayabileceği kadar kolay ve keyifli bir oyundur. Bu konuda artan talepler işletmelerde yeni arazilerde yeni oyun alanları oluşturmak için bir fırsat oluşturmuştur. Ülkemizde İstanbul bu konuda geniş arazilerde istenilen kalitede hizmet sunan illerimizin başında yer alıyor. Siz kendi takımınızı ayarlayıp işletmeye rezervasyonda bunu bildirirsiniz ve karşı takım işletme tarafından hazırlanır. Tabi ki yalnızca kendi oluşturduğunuz takımlarla oynama ve rezervasyon yaptırma olanağına da sahipsiniz. Ancak her iki şekilde de oyunun bir hakemi ve oyuncuların uyması gereken kurallar söz konusudur. Oyuna başlamadan önce tüm oyunculara oyunun kuralları ve güvenlik bilgileri detaylı olarak anlatılır. Oyun esnasında takım oyuncularının kurallara uymaması halinde ceza veya oyundan çıkarma kuralları devreye girer. Bu kurallar ise oyuna profesyonellik katar ve oyunun ciddiyeti artar.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*