Aker Eşarp Fiyatları

aker eşarp, eşarp fiyatları, tesettür eşarp fiyatları

Tesettürlü bayanlar her zaman kıyafetleriyle tam bir uyum içinde olan eşarplar ya da şalları tercih etmektedir. Gerek renkleri, gerek desenleri ve modelleri ile tam bir uyum içerisinde olması istenmektedir. Üzerimizde bulunan kıyafetlerin tam bir uyum içinde olması daha güzel ve şık bir görünüm sağlayacaktır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır. Öncellikle seçilen kıyafet dokusuyla eşarp ya da şal modellerinin dokusunun birbirine yakın olmasına dikkat edilmelidir. Günümüzdeki eşarp modellerinde sıklıkla saten, tivil, şifon ve ipek eşarp gruplarına rastlanmaktadır. Bu eşarp türlerinden kıyafetlerinize en uygun olanı tercih etmeye özen gösterdiğinizde oldukça hoş ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.aker eşarp, eşarp fiyatları, tesettür eşarp fiyatları

Tesettür tunikler ve şallar

Kapalı bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında yer alan tuniklerle yapılacak eşarp ve şal kombinlerinde dikkatli olunmalıdır. Tunikler için eşarplar yerine sade şallar ya da tunik modeliyle uyumlu olacak desenli şal modelleri tercih edilmelidir. Son dönemlerde oldukça popüler olan dantelli şal modelleriyle birlikte tunikler oldukça güzel bir uyum yakalamaktadır. Önünde dantel işlemeleri olan tunik modelleri ile yine kenarlarında dantel ayrıntıları olan şallar oldukça uyumlu bir hava yaratacaktır. Aker eşarp fiyatları bu konuda yapılacak seçimlerde büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Trençkotlar ve eşarpların eşsiz uyumu

Yine tesettür giyim ürünlerinden en sık tercih edilen kıyafetler olan trençkotlar için yapılacak eşarp tercihleri de oldukça önemlidir. Trençkotlarla birlikte daha dik ve sert eşarp modelleri tercih etmek daha doğru olacaktır. Örnek vermek gerekirse parlak ve pamuklu bir dokuya sahip trençkotlarınızın üzerine yine hafif bir parlaklığa sahip olan tivil eşarplar ya da şallar oldukça uyumlu olacaktır. Kumaş yapılarıyla birlikte renklerin uyumuna da dikkat edilmelidir. Yaz ayları için daha soft ve açık tonlar daha uygun olurken kış ya da sonbahar ayları için koyu renkler tercih edilmelidir.

Oldukça geniş bir ürün seçeneğine sahip olan Aker eşarplar tesettürlü bayanlara bu alanda büyük kolaylık sağlamaktadır. Farklı kumaş dokuları, renkleri ve desenleri ile modern bir görünüm yaratılmasında avantaj sağlayan Aker eşarp fiyatları ile de her bütçeye uyum sağlamaktadır.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*