Android ve İOS Uygulamalar ile Nasıl Para Kazanılır?

android ve ios uygulamadan para kazanma, uygulamalar ile para kazanma, cep telefonu uygulamalarından para kazanma

2021 Yılında teknolojinin getirdiği devrim ile neredeyse her bireyin sahip olduğu bir cep telefonu bulunmaktadır. Özellikle kişiler cep telefonlarında kendilerinin işine yarayacak uygulamalar aramakta ve kullanmaktadırlar. Google Play Store veya App Store üzerinden çoğu Uygulama Geliştiricisi insanlara yönelik projeler geliştirerek yüksek miktarlarda para kazanıp kendi portföyünü geliştiriyor. Üstelik bunu sayılı ve belirli olan kişiler değil herkes dilediği gibi yapabilmektedir.android ve ios uygulamadan para kazanma, uygulamalar ile para kazanma, cep telefonu uygulamalarından para kazanma

Uygulamalar yayınlayarak para kazanmak için herhangi bir Yazılım Dilini çok iyi bilmek, bilgisayardan çok fazla anlamak elbette gerekmiyor. En basitinden normal bir ticaret ağı olarak görüp ona göre hamlelerinizi gerçekleştirmeniz sizi daha hızlı paralar kazanmanıza olanak tanıyacaktır.

Android veya İOS uygulamanızı oluşturduktan sonra yayına hazır hale getirip gelir elde edeceğiniz tipi tamamen siz kendi kararlarınıza göre şekillendirebilirsiniz. Bu basit bir reklam geliri de olabilir, oyun içerisinde yer alan satışlarınız da. Bu gelir kaynağı olarak belirleyeceğiniz şey özellikle stratejik bir yere sahip olduğu için kesinlikle insanlara hitap eden türden olmalı.

Uygulama İçerisinde Satışlar Yapın!

Uygulamanız indirilmeye başlandıktan sonra insanlar sürekli uygulamayı kullanacak ve farklı şeyler arayacaktır. İşte bu alanda uygulama içinde bulunan ekstra özellikler ve bonus kazanımlar sizin gelir modelinizi oluşturmada büyük önem taşıyor. Üstelik belirleyeceğiniz kazanımların fiyatını siz oluşturduğunuz için rahat bir gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

Örneğin bir silah oyununa sahip olduğunuzu düşünelim. Oyun içerisinde ekstra olarak silah kostümleri, farklı silahlar ve ögeler ekleyerek insanların satın almasını sağlayıp satışlar yapabilirsiniz. Bu sistem normal reklam gelirlerinden 20 kat daha fazla kazandırmaktadır.

Reklam Geliri Oluşturun!

Uygulamanızı kullanan kişiler İnternet Ağı açık bir şekilde kullanmaya devam etmekteyse onların karşılarına belirli süreler içerisinde reklamlar çıkartabilirsiniz. Reklama tıklayan kullanıcılar belirli ücretleri size sağlayıp para kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra bölüm geçmelerinde ve bonus, ekstra gibi kazanımları da reklam tıklamaları ekleyerek gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*