Bakırköy Burun Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

burun estetiği yaptırma, burun estetiği hakkında bilinmesi gereken noktalar

Burnunun şeklinden, yüzündeki duruşundan ve orantısından memnun olmayanların tercih ettiği burun estetiğinde amaç yüz hatlarıyla en uyumlu olan ve estetik operasyon geçirmiş olduğu anlaşılmayan bir buruna kavuşmaktır. Bunun yanı sıra, var olan yapıyı bozmadan, daha da geliştirerek hem rahat nefes alınmasını sağlamak hem de estetik bir görünüm elde etmek amaçlanmalıdır. Bu denli önemli bir operasyonun mutlaka güvenilir merkezlerde yapılması gerekmektedir. İşte bu noktada Bakırköy burun estetiği hakkında bilgi vermek yerinde olacaktır.burun estetiği yaptırma, burun estetiği hakkında bilinmesi gereken noktalar

Burun estetiği operasyonunun öncesinde doktorla yapılacak olan görüşmede hastanın tam olarak nasıl bir buruna sahip olmak istediği iyice anlaşıldıktan sonra, doktor hastanın isteklerini değerlendirir. Örneğin, hasta çok küçük bir buruna sahip olmak istiyorsa, çok küçük bir burunun yüzde silik duracağı, yüz hatlarıyla iyi bir orantı uyumu sağlayacak bir burnun daha güzel görüneceği tavsiyesi verilebilir. Doktorun tavsiyeleri ve önderliği ışığında karar verilen burunun yüzde nasıl duracağı bir takım bilgisayar programları sayesinde rahatlıkla görülebilir ve müşteri de istekliyse burun estetiği operasyonuna geçilebilir.

Öte yandan, Bakırköy burun estetiği hakkında bilgi verilmeye devam edildiğinde operasyonun genel anesteziyle daha başarılı olacağından ve hastanın psikolojisi için daha uygun olacağından bahsetmek gerekir. Ortalama 2 saat süren operasyon birtakım karmaşık durumlarda daha da uzun sürebilir. Ayrıca, burun içine operasyon sırasında konulan silikon tampon 1 hafta sonra çıkarılabilir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*