Bakırköy Karın Germe Estetiği Süreci

karın germe estetiği, bakırköy karın germe, karın germe estetiği ameliyatı

Son yıllarda özellikle insanların hem hareketsizlik hem de yanlış beslenme sonucunda aldıkları kiloları bir türlü veremedikleri gözlenmektedir. Bunun en önemli nedeni yanlış beslenme ve yanlış yaşam tarzı nedeni ile yavaşlayan metabolizmadır. Belki seneler alacak olan toparlanma sürecini kısaltmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği yöntem karın germe ameliyatıdır. Karın bölgesinde oluşan yağlanmayı ve şekil bozukluklarını tamamen ortadan kaldıran bu ameliyatta çok kısa sürede harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.karın germe estetiği, bakırköy karın germe, karın germe estetiği ameliyatı

Karın germe nasıl yapılır?

Karın germe ameliyatı; karın bölgesinde bulunan çatlak, doğum izleri, yağlanma bölgeleri gibi görüntüyü bozan olguları ortadan kaldırmayı amaçlar. Bu noktada mini karın germe işlemi ve tam karın germe işlemi olarak iki farklı ameliyat söz konusudur. Sarkma ve yağlanma göbeğin altında ise sadece mini karın germe işlemi yeterli olmaktadır. 1.5 saat süren Bakırköy karın germe estetiği süreci sonunda hasta bir gece dinlenir, ertesi gün taburcu olur. Karnını zorlayacak ve esnemesine neden olacak hareketlerin hepsinden kaçınması gereken hasta 4 ila 6 hafta arasında korse kullanmalıdır.

İyileşme süreci

İyileşme sürecinde hastaların 1 hafta boyunca antibiyotik kullanması tamamen enfeksiyon önleyici bir işlemdir. Yaklaşık 1 hafta boyunca dinlenmesi ve dik şekilde yatmaması gereken hastalar Bakırköy karın germe estetiği süreci sonunda bölgesel yağlanmalarından ve çatlak izlerinden tamamen kurtulmaktadır. Gerek doğum sonrası alınan kilolardan kurtulmak gerekse daha zayıf ve hoş bir görünüme kavuşmak için karın germe estetiği uzun bir süreci kapsasa da kesin sonuç veren bir işlemdir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*