Bakırköy Liposuction Merkezleri

bakırköy liposuction, liposuction yapımı, bakırköy liposuction operasyonu

İnsanlar dış görünüşlerine çok önem vermektedirler. Bu yüzden bazı tedavi yöntemlerine başvururlar. Bu yöntemlerden birisi de liposuctiondır. Liposuction vücudun herhangi bir yerindeki fazlalık yağların vakumla alınıp fit bir görüntü oluşmasını sağlamaktır.  Bu sayede insanlar fit ve güzel bir dış görünüşe sahip olurlar.bakırköy liposuction, liposuction yapımı, bakırköy liposuction operasyonu

Hangi alanlara liposuction daha uygundur

Liposuction kilo vermek için etkili bir yöntem değildir. Daha çok belirli bir bölgedeki fazla yağları alıp daha fit bir görüntü oluşturmayı sağlar. Kilo vermek istiyorsanız daha çok etkili bir diyet yapıp düzenli beslenmeniz gerekmektedir. Gelişen teknoloji ile liposuction çene altı, yanaklar, boyun, kol iç üst yanı, memeler, göğüs, karın, bel kalça, uyluk, diz iç yanı ve bacak arkası gibi bir çok bölgede liposuction uygulanmaktadır. Bunların yanı sıra liposuction karın germe, meme küçültme gibi bazı ameliyatlarda da tamamlayıcı olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. İstanbul da bir çok yerde liposuction yaptırabilirsiniz. Bu yerlerden birisi de Bakırköy liposuction merkezleridir. Bu merkeze gidip konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bakırköy liposuction merkezlerinde istediğiniz şekilde bu konuda bilgi alabilirsiniz. İnternet sitesine girip oradan da bir çok bilgiyi elde edebilirsiniz.

Liposuction sonrası iz kalır mı?

Liposuction işleminin gerçekleşmesini sağlayan kanüllerin deriye açtıkları deliklerin çapları 2mm ile 4mm arası değişmektedir. Bu deliklerden operasyondan sonra belli belirsiz bir şekilde durmaktadır. Bu izlerde ameliyat için göz artı edilebilir niteliktedir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*