Davines Saç Boyası

davines saç boyası, saç boyası ürünleri

80’li yıllarda kurulan bir araştırma laboratuvarı ile yola çıkan Davines firması uzun yıllar boyunca kaliteli saç bakım firmaları için üst düzey bakım sağlayan saç ürünleri üretti. Ardından edindiği bu tecrübeyle kendi markasını oluşturan firma önceleri sadece profesyonel merkezlere temin ettiği ürünlerinin çeşitliliğini artırarak bireysel kullanıcıların da kullanımına sundu. Günümüzde, en az şampuan ve saç maskesi ürünleri kadar tercih edilen Davines saç boyası ürünleri çeşitliliği ve doğal içeriğiyle kullanıcıların en çok verim aldığı Davines ürünlerindendir.davines saç boyası, saç boyası ürünleri

Davines saç boyalarının en ilgi çekici özelliği amonyak içermemesidir. Bunun yanı sıra, yoğunluk ve derinlik barındıran saç renkleri oluşturur. Tümüyle doğal olan antioksidanlar içerdiğinden saç renkleri hem daha uzun süre kullanılabilir hem de daha parlak görünür. Hassas formülüyle pürüzsüz ve nem kazanmış saçların elde edilmesini sağlar. Amonyağın yanı sıra, saç sağlığını kötü yönde etkileyebilecek hiçbir zararlı kimyasal barındırmaz. Saçların bakım ihtiyacını karşılamak için içeriğinde karatenoitler ve melanin bulunmaktadır. Saçtaki beyazları kusursuz bir şekilde kapatır.

Tüm bu özellikleriyle bayanların bir numaralı tercihi olmaya aday olan Davines saç boyasıetkili bir şekilde kullanılması için mutlaka kutu içerisinden çıkan açıklamalar dikkate alınmalı ve hassasiyetle tüm aşamalar uygulanmalıdır. Bu aşamalar arasında sonuncusu, boyanın saça uygulandıktan sonra 35 dakika boyunca saçta bekletilmesi ve sonra renk koruyucu şampuanla yıkanmasıdır.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*