Diyet neden işe yaramıyor?

diyet yapımı, diyet nasıl yapılır, kilo verme diyeti

Sağım solum sobe!

Saklanmayan ebe!

Sağım solum diyet!

Neye yarar bu meret?

Şaka bir yana kendi kendilerine diyete başlıyanların 0/0 95 faydasız lur.

Yani kendi kendinize yaptığınız diyetlerde bırakın kilo vermeyi kilo almanız yüksek olasılıktır.

Çünkü diyette başarılı olmanın yolu hiçbir zaman kendisinden geçmez. Başarılı olmanın yolu diyiyete karşı takıldığımız tutumdur.diyet yapımı, diyet nasıl yapılır, kilo verme diyeti

Damak tadına çok düşkünken birden diyet ürünler yemeye başlamak sizi başarılı kılarmı? Olmayacak duaya amin denirmi? O zaman diyetler nezaman işe yarar?

Önce kendimizi diyete hazırlayalım ve kalorili yemekerden az yemeye başlayalım. Sonra diyet yapmak okadar zor olmaz.

Sağım solum sobe! Saklanmayan ebe!

Sağım solum diyet!Neye yarar bu meret?

Şaka biryana kendi kendilerine diyee başlıyanların 0/0 95 faydasız lur. Yani kendi kendinize yaptığınız diyeterde bırakın kilo vermeyi kilo almanız yüksek olasılıktır.Çünkü diyette başarılı olmanın yolu hiçbir zaman kendisinden geçmez. Başarılı olmanın yolu diyiyete karşı takıldığımız tutumdur.Damak tadına çok düşkünken birden diyet ürünler yemeye başlamak sizi başarılı kılarmı? Olmayacak duaya amin denirmi? O zaman diyetler nezaman işe yarar? Önce kendimizi diyete hazırlayalım ve kalorili yemekerden az yemeye başlayalım. Sonra diyet yapmak okadar zor olmaz.

Diyetin hakkını verdiniz!

Diyetinize sadık kalıp liste dışına çıkmadıysanız ve ufak kaçamakları çoktan unuttuysanız, ödülü hak ettiniz demektir. Ödülünüz nemi olacak?

Eşsiz lezzetli bir ‘ cheesecake ‘ dilimine ne dersiniz?

Aslında modern çağın bir tatlısı gibi görünse de,  cheesecake’in geçmişinin 1′inci yüzyıl kadar eski olduğunu söylesek, eminiz çok şaşırırsıız. ama doğru, ilk olarak küçük ‘ heececake’ler halinde  olimpiyat oyunları’ nda servis edilen bu lezzetli tatlı, sandığınız gibi yeni çağın, keşifllerinden değil.

Bu günlere bir kaç tatlı kırizinden geçip, arkadaşlarınızın gözünüzün önünde yediği tatlıları seyredip, diyetinizi hiç bozmadan geldiyseniz, birdilim tatlıdan hak ettiniz. Ödülünüzü değerlendirirken frambuazlı, limonlu ya da çikolatalı bir seçim yapa bilirsiniz. Aslında fromboaz ta da limon diyet sonundaki bir ödül için çok çrkici gelmese de, cheesecake seven birisiyaeniz seçiminize müdahale etmek yalnış olur.

Evde deçok kolay yapabileceğiniz bu tatlı içinihtiyacınız olan malzemelerin arasından isminden de anlaşılacağı gibi peynir olduğunuda unutmayın.

Kalorisi biraz fazla olan bu tatlını bir dilimi yaklaşık 410 kalori. Bu kalori miktarıda uzun süreli diyet programına uyan biri için fazlasıyla yeterli gibi görünüyor.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*