Evlilikte Son Nokta!! Düğün Hazırlıkları

evlilik hazırlığı yapma, evliliğe hazırlanma, evliliğe nasıl hazırlanılır

Evlenmek ve o beyaz gelinlikle melek gibi tüm ahalinin gözünde büyümek tüm kadınların en büyük hayali. Sevdiğiniz erkek sonunda size evlenme teklifi etti ve sizde kabul ettiniz. Artık her şey hazır sadece düğününüzü yaparak mutluluğunuzu tüm dünyaya haykırmaya geldi sıra. Ama evlenirken en mutlu gününüzde bazı aksilikleri yaşamaktan korkuyor ve telaşlanıyorsanız sakin olun ve adım adım ne yapmanız gerektiğini hesaplayın. Bu makalede size olabildiği kadar kısa ve net biçimde bu adımları anlatacağız.evlilik hazırlığı yapma, evliliğe hazırlanma, evliliğe nasıl hazırlanılır

Düğün salonunuza karar verin ve tarihi belirleyerek organizatör ile görüşün. Tüm detayları verin ve salonu istediğiniz gibi hazırlanmasını sağlayın. Unutmayın günün prensesi sizsiniz ve damatta dâhil herkes emrinize amade.

Gelinliğinizi seçin ve mümkünse eşinizin damatlığını da siz seçin. Aralarında ki uyuma dikkat edin.

Eğer balayı yapacaksanız balayınızı ayarlayın ve yorucu bir düğünden sonra kafanızı dinleyeceğiniz, rahat edebileceğiniz güzel bir mekânı önceden belirleyin.

Davetiyelerinizi oluşturun ve tüm adresleri önceden tamamlayın. Nikah şekerinizi seçmeyi sakın unutmayın.

Fotoğrafçınızla randevulaşın. Hayatınızın en mutlu günlerini birkaç kareyle ölümsüzleştirmekten kendinizi mahrum bırakmayın.

Düğün müziklerinize kesinlikle dikkat edin ve eşinizden bu konuda yardım alın. Dans edeceğiniz müziği birlikte seçmenizde fayda var.

Kuaför ve makyözden kesinlikle randevunuzu alın. Unutmayın ki ortamın en güzeli siz olmalısınız. Makyajınız ve saçınız kesinlikle kusursuz olmalı.

Düğün pastanızı önceden seçin ve siparişinizi verin.

Tüm bu kararlardan mümkün olduğu kadar eşinizi uzak tutun. Düğün günü başınızda cimrilik yaparak en mutlu gününüzü hayal kırıklığıyla son bulmasına neden olabilir eşiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*