Evrak İmha Makine Fiyatları

evrak imha etme, evrakları ortadan kaldırma, önemli belgeleri imha etme

Günümüzde pek çok resmi kurum ve kuruluşlarda, ofislerde kullanılan resmi belgeleri artık herhangi bir işlevselliği kalmayınca veya 3. Şahısların ellerine geçmemesi adına evrak imha makineleri kullanılmaktadır. Güvenlik seviyesine göre ayarlanabilen sayısı ile birlikte imha makinesine soktuğunuz belgelerin kaç parçaya bölüneceğini bile seçebilmeniz mümkündür. Depolama alanları, işlem hızı vs. gibi özellikler dikkate alındığı zaman en iyi evrak imha makine fiyatları 3000 – 4000 TL gibi fiyatlara çıkabiliyor. Bu gibi fiyatları vermek yerine daha işlevsiz veya daha özellikleri az olan evrak imha makinelerine 200 – 300 TL gibi fiyatlara vererek satın alabilirsiniz. Kullanım alanları veya kullanım amaçlarına göre de bir fiyatlandırma yaparak kendinize en uygun olan evrak imha makinesini satın almanız daha doğru bir seçim olacaktır.evrak imha etme, evrakları ortadan kaldırma, önemli belgeleri imha etme

Evrak İmha Makinesi Özellikleri

Kullanılan veya satın alınacak olan evrak imha makinelerinde işlem hızı, çalışma gürültü sesi, boyut, depolama alanı, güvenlik seviyesi, kredi kartı, ehliyet, kimlik parçalama, ağırlık, motor gücü ve kesim şekli gibi özellikler aranan özellikle olabilir. Hepsini içerisinde barındıran en iyi evrak imha makine fiyatları yukarıda da belirtmiş olduğumuz 3000 – 4000 TL gibi bir fiyata sahip olmaktadır. Kullandığınız yerlerde size en yakın bölgeye konumlandırmış olmanız işinizde daha güvenli bir şekilde çalışmanızı sağlayacaktır. Genellikle 4-5 kişi tarafından kullanılan evrak imha makineleri ofis veya kurumlarda herkese eşit yakınlıkta durmakta olup herkesin hızlı bir şekilde işlem yapabilmesi şeklinde konumlandırılmıştır eğer bu şekilde konumlandırılmamışsa herkese eşit şekilde yakın durması daha iyi bir tercih olacaktır.

Evrak İmha Makinesi Kullanımı

Kullanmış olduğunuz imha makinelerine işlem yapmak istediğiniz kağıtları sokup birbirine ters şekilde konumlandırılmış çelik bıçakların kağıdı istediğiniz sayıda parçaya bölmesinden sonra artık kullanılamayacak olan kağıtların depolama alanına düşmesiyle işlem tamamlanmaktadır. Sıradan bir imha makinesinde kesim özelliği düz şekilde ayarlanmış olarak satılmaktadır. Genellikle ürünler için 2, ürün içerisindeki bıçaklar için ise 5 yıllık bir garanti verilmektedir. Almak istediğiniz evrak imha makineleri için biraz daha pahalı olan makineleri tercih etmenizde fayda vardır. Çünkü en iyi evrak imha makine fiyatları ayrıca en çok fonksiyonu bir arada bulunduran modeller olarak satılmaktadır.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*