Göğüs Estetiği Merkezleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

göğüs estetiği merkezi, göğüs estetiği yaptırma

Günlük yaşantısında bazı sorunlar yaşayan bayanlar, bu sorunları göğüs ölçülerine bağlı olarak görebilmektedir. Özgüven kaybı ve daha pek çok psikolojik sorunu göğüs ölçülerinden kaynaklı yaşayan bayanlarımız artık kendilerine yeni bir adım atabilirler. Elbette ki tüm bu hizmetlerden haberdar olmak önemli olurken, göğüs estetiği merkezi hizmetlerini şu şekilde sizlere sunmaktadır.göğüs estetiği merkezi, göğüs estetiği yaptırma

Cerrahi müdahale ile kalıcı çözüm

Eğer ki bıçak altına yatmaktan, dikişlerden, kesiklerden korkmuyorsanız sizler için kalıcı bir çözüm önerisi cerrahi müdahale ile gerçekleştirilen göğüs protezlerinden geçiyor. Artık istediğiniz göğüs modeline ve ölçülerine bu protezler yani silikonlar ile ulaşabileceksiniz. Anestezi gerektiren bir uygulama olurken, operasyon sonrasında 1-4 hafta içerisinde dikkat etmeniz gereken hususlarda bulunuyor. Eğer ki işiniz çok ağır değil ve ağır kaldırmama gibi imkânlarınız varsa, ilk hafta araç kullanmasam da olur, gün içerisinde çok fazla efor sarf etmiyorum diyorsanız sizler için her hangi bir sorun yaşanmayabilir. Çünkü operasyon sonrası 1-4 hafta önemli olarak tanımlanıyor.

Daha hacimli göğüsler için;

Eğer ki cerrahi müdahale sizlere korkutucu geliyorsa, dolgu malzemesi olarak kullanılan hyalüronik asit enjekte yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu işlem anestezi gerektirmeyen ve oldukça çabuk gerçekleştirilen bir işlemdir. Böylelikle normal hayatınıza dönmeniz daha kolay olacaktır. Fakat gögüs estetiği merkezi bu yöntem ile 1-2 yıl geçici çözüm sunduğunu bildirmektedir. Yani işlemi 1 ya da 2 yıl sonra tekrarlamanız gerekebilecektir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*