GÜLÜŞÜNÜZÜ KENDİNİZ TASARLAYIN

gülüş tasarımı yaptırma, gülüş estetiği yaptırma, gülüş tasarımı nasıl yapılır

Hepimiz özgürce gülebilmek ister. Ancak dişimize güvenmiyorsak gülüşümüzü her zaman gizleriz. Bazılarımız için ise dişin şeklini beğenmezken, bazıları dizilişini, bazıları ise rengini beğenmeyebiliyor. Genel olarak gülüşü gizlemenin ilk hali ağzı kapatır. Günlük yaşantınızda daha rahat hareket edebilmek için gülüşünüzü kendiniz tasarlayabilirsiniz.gülüş tasarımı yaptırma, gülüş estetiği yaptırma, gülüş tasarımı nasıl yapılır

Gülüş tasarımı nasıl yapılır?

Güzel bir gülüş kişinin kendine güvenini artırır ve sosyal yaşamını olumlu yönde etkiler. Gülüş tarafımı diş hekimleri tarafından gerçekleştirilir. Evet, yanlış duymadınız. Kısa bir tedavi sonucu gülüş tasarımı yaptırabilirsiniz. Hem de tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda diş yapınıza ve yüzünüze en uygun gülüş tasarımları yapılmaktadır. Gülüş tasarımı yapılmadan önce ilk aşama problemin anlaşılması sürecidir. Hastanın çocukluğundan itibaren diş gelişiminin takibi için hastanın fotoğraflarının incelenmesi gerekmektedir. Gülüş tasarımda yalnızca diş, dişeti ve dudak uyumu değil, yüzün simetrisinin bozulmaması da çok önemlidir. Gülüş tasarımı yapılırken dişeti ve dişlerin bir kısmının görünmesi gerekmektedir. Eğer dişeti fazlaca görünüyorsa diş etleri biraz yukarı çekilebilir. Ayrıca bu tasarımda ön iki dişin biraz daha büyük olması gerekmektedir. Erkeklerin dişleri daha homojen olursa gülüşleri daha güzel görünmektedir.  Diş hekimi tarafından kişinin yüzünün şekli, ten rengi, gülerken dudaklarının nasıl hal aldığı gibi etmenler incelenmektedir. Diş hekimi tasarım konusunda önce bir ön çalışma gerçekleştirir ve bu çalışmayı hastaya sunar. Hasta ve diş hekimi ön çalışmayı değerlendirdikten sonra son karar verilmektedir. Özel bilgisayar programı ile gülüşünüz tasarlanmaktadır.

Gülüş tasarımın detayları

Hepimiz güzel bir gülüş isteriz. Günlük hayatın stresli ortamında gülmek, insanlar için önemlidir. Gülüşümüzü sakladığımızda yeterli kadar mutlu olamayız. Saklamadan gülebilmek için de hem sağlıklı dişlere hem de estetik görünümlü bir gülüş yapısına sahip olmamız gerektiğini düşünürüz. Bu neden günümüzde gülüş tasarımı moda haline gelmiştir. Özgüveni yüksek bireyler olabilmek için gerek konuşurken gerekse gülerken ağzımızın yapısı önemlidir. Yaklaşık 1 haftalık gibi kısa sürelerde gülüş tasarımı işlemi gerçekleşmektedir. Bu konuda detaylı bilgiye sahip olabilmek için bir diş hekimi ile görüşmenizde yarar vardır. Güzel gülüşler ve özgüvenli bireyler olabilmek için gülüş tasarımı ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*