Gündelik Şıklık Trendleri

gündelik şıklık, gündelik yaşamda şık görünmek, şık görünmenin yolları

İlla topuklar üzerinde, daracık kıyafetlerle sezon modasını yakalamak zorunda değilsiniz. Sezon modasında, spor ve rahat giyinmeyi sevenlerdenseniz, size göre de detaylar var. Gündelik stilinize, sezonun üç popüler trendi çiçek desenler, asimetrik etekler ve İspanyol paça pantolonları uyarlamanın yolları için devam edelim.gündelik şıklık, gündelik yaşamda şık görünmek, şık görünmenin yolları

Çiçek Desen ve Pastel Tonlar: Bu sezonun ne derece çiçek açtığını, modayı takip edenlerdenseniz biliyorsunuzdur. Çiçekli pantolonlarsa en has parçadır. Çiçekler, klasik giyinenlerdenseniz sizi korkutmasın. Pantolonda çiçeği tercih edebilirsiniz. Kıyafetinizi, daha az detay kullanarak, aksesuardan uzak durarak sadeleştirebilirsiniz.

Alt üst kombinler de daha cesur kıyafetler için desenleri karıştırabilirsiniz. Geometrik desenlerle çiçekli desenler ve çiçek desenleri birbirine karıştırabilirsiniz.

Sezon modasına ait bu örnek kombinde iki detayı birbirine karıştırıyoruz; pastel renklerle çiçekleri. Alacalı çiçek desenleri size göre değilse, pastel tonlarda çiçek desenlerini tercih edebilirsiniz. Pastel renkler kremlerle çok rahat kombine edilirken sarışın, esmer ve kumrallara da çok yakışıyor.

Asimetrik Etek: Sezonun diğer rahat giyilebilir trendleri; asimetrik kesimli elbise ve eteklerdir. Kolaylıkla her yere adapte edebilirsiniz. Aksesuarlarınız tamamlayıcı olarak tek ihtiyacınızdır ve hasır ya da mantar topuklu ayakkabılarla saat, deri bileklikler tercih edilebilir. Platform ya da topuklu ayakkabılarla daha seksi bir şıklık için kombin yapabilirsiniz.gündelik şıklıkDeri bir ceketi üstüne geçirerek şıklığınızı sporlaştırabilir bunun yanı sıra seksileştirebilirsiniz. Artık deri ceket kullanımının son dönemlerindeyiz, kullanabildiğiniz kadar kullanın.

İspanyol Paça Jean: İspanyol paça jean’ler sezonun ilgi gören bir diğer modasıdır. Bacak boyunuz ince ve uzunsa bunun yanında bir de topuklu ayakkabı giymeyi sevenlerdenseniz bu trend tam da size göre. İspanyol paça jean’lerinizi beyaz renkten klasik jean mavisine kadar her renkten tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerinizi özellikle mercan tonu renklerle hareketlendirmeniz şık olacaktır. Yüksek bir topukluyu da altına giyebilirsiniz. Son derece önemli olan bir detay paça boyunun ayakkabının en ucuna kadar değmesidir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*