Kayra Giyim Online Satış Sitesinden Nasıl Alışveriş Yapılabilir?

Kayra giyimin web sitesi, kayra giyim online satış sitesi, kayra giyim

Kayra giyimin web sitesiKayra, uzun yıllardan bu yana tesettürlü bayanların beğenisini kazanmış ve bu sektörün gözdesi olmuş markalardan biridir. Kayra’nın tesettürlü bayanlar için sunduğu kıyafetler arasında birçok model bulunmaktadır. Bunlar dış giyim, başörtüsü, elbiseler, etekler gibi birçok model ve çeşitten oluşmaktadır. Modelin ve çeşitliliğin çok olması da tesettürlü bayanları etkileyen durumlardan biri. Kayra giyimin ülkemizde olsun yurt dışında olsun birçok yerde mağazaları ve satış noktaları bulunmaktadır. Bu mağazalara ya da satış noktalarına gitme şansınız yoksa ya da siz de internet alışverişi yapmayı sevenlerdenseniz Kayra markasının online satış sitesini ziyaret ederek buradan alışveriş yapabilirsiniz. Kayra giyim online satış sitesinden alışveriş yapabilmek için öncelikle siteye giriş yapılması gerekiyor.

Online Olarak Kayra’dan Alışveriş Yapmak Mümkün

Kayra giyimin web sitesi, kayra giyim online satış sitesi, kayra giyimBunun için ya üye olmak gerekmektedir ya da Facebook aracılığıyla siteye bağlanmak gerekmektedir. Yani illaki siteye üye olma şartı aranmamaktadır. Kayra giyimin online satış sitesinden alışveriş yapmak da tıpkı diğer alışveriş sitelerinde olduğu gibi gerçekleştirilebiliyor. Öncelikle beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünün üstüne tıklıyorsunuz. Ürünün üstüne tıkladığınızda ürün yeni bir sayfada açılıyor. Sayfada ürünü daha yakından inceleme şansınız var. Ürünün farklı bir rengini almak için hemen yanda bulunan renk butonuna tıklamanız yeterlidir. Ürünle ilgili nasıl ödeme yapacağınızı belirlemek için de ürün fiyatının hemen yanında bir kutu var. Buradan dolar, Euro ya da TL seçimi yapabilirsiniz. Kaç adet almak istediğinizi belirledikten sonra da “SEPETE EKLE” butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladıktan sonra yeni açılan sayfada hediye çekiniz ya da indirim kuponunuz varsa bunların kodunu girebilirsiniz. Daha sonra da “Devam” tuşuna basınız. Devam tuşuna bastıktan sonra sizden adres bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Daha önce kaydettiğiniz bir adres varsa bunu seçip işleme devam edebilirsiniz ya da yeni bir adres girebilirsiniz. İşleme devam etmek için “Devam” butonuna bastığınızda karşınıza çıkan yeni sayfada kredi kartı ile ödeme, kapıda ödeme ve Western Union seçenekleri bulunacaktır. Bunlardan birini seçerek bilgi girişini tamamladıktan sonra “ALIŞVERİŞİ TAMAMLA” butonuna basıyorsunuz ve alışverişiniz bu şekilde tamamlanmış oluyor.

Görüldüğü üzere Kayra giyimin web sitesinden alışveriş yapmak da çok kolay. Ayrıca bu sitede kapıda ödeme fırsatı olması da artı bir durum.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*