Kerastase age premium yararları nelerdir?

kerastase age premium, kerastase age premium uygulaması nasıl yapılır, kerastase age premium yararları

Kerastase age Premium sayesinde saçlarınız eskisinden çok daha güçlü ve parlak bir hale bürünür. Bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra saçlarınızda bir yoğunlaşma ve güçlenme sezeceksiniz. Bununla birlikte saçlarınız daha kalın bir görünüme kavuşacak. Yıpranmış saçlarınız Kerastase age Premium kullanmaya başladıktan sonra eski elastiğini kazanmaya başlayacak.kerastase age premium, kerastase age premium uygulaması nasıl yapılır, kerastase age premium yararları

İnce telli ve zayıf saçları olanlar için üretilen Kerastase age Premium içinde barındırdığı kalsiyum sayesinde saçlar için gerekli olan mineral takviyelerine yardım eder. Seramid desteğini de alan omega 6 bileşenleri saçlarınızın güçlenmesini sağladığı gibi saça doku da kazandırır. İçerisinde barındırdığı omega 3 yağ asitleri de saçlarınızın doğal bir nem kazanmasına ve parlak bir hal almasına yardımcı olur. Kerastase age Premium bütün bu içeriklerinin yanında fusio dose saf aktif içerikleri ileri teknoloji ve kişiye özel bakım kavramı ile bir araya getirerek çok özel bir ürün haline gelmiştir.

Kerastase age Premium en önemli özelliklerini belirtmek gerekirse;

  • Bu ürün saçların yenilenmesi konusunda büyük bir etkiye sahiptir.
  • Bu ürünü kullanarak saçlarınızın kurumasının ve yoğunluğunu kaybetmesinin önüne geçebilirsiniz.
  • Saç uzmanları tarafından anında uygulanma özelliğine sahiptir ve yüksek konsantrasyonlu aktifleri içerisinde barındıran ilk bakım seti olma özelliğine sahiptir.

Kerastase age premiumun nasıl kullanıldığına gelirsek;

  • Öncelikle ürünün bulunduğu serumun kapağını açarak ihtiyacınız doğrultusunda seçtiğiniz fusio dose boosterı elinizde bulunan şişenin üzerine takın ve tıklatın.
  • Boosterın üzerinde bulunan vidayı söktükten sonra içinde yer alan çözelti şişeye doğru akmaya başlayacaktır.
  • Boosterda bulunan çözelti tamamen şişenin içine aktıktan sonra vidayı tekrar takın ve booster ile concentrenin iyice karışmasını sağlayabilmek için şişeyi çalkalayın.
  • Bu ürünü saçlarınıza uygulamaya başlamadan önce saçlarınızı şampuan ile yıkamış ve havlu ile kurulamış olmalısınız. Daha sonrasında sprey aparatı yardımı ile ürünü tutam tutam şeklinde ayırdığınız saçınızın uçlarından başlayarak uygulamalısınız.
  • Ürünü saçınıza püskürttükten sonra masaj yapar şekilde saçlarınıza iyice yedirin ve 10 dakika o şekilde bekleyin.
  • Son olarak da saçınızı iyice durulayın.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*