Kerastase Aqua Oleum

kerastase aqua oleum ürünleri, kerastase saç bakım ürünü, kerastase marka saç nakım ürünleri

Saç bakım ürünleri gün geçtikçe daha çok ilgi görmektedir. Bu yüzden bir çok marka farklı özelliklere sahip bir çok saç bakım ürünü üretmektedir. Nemli , yağlı ,  kuru , kepekli , zayıf ve bunun gibi özelliklere farklı farklı ürünler üretilmektedir. Kerastase de bu markalardan biridir. Kerastasenin biri ürünü olan kerastase aqua oleum da bu ürünlerinden biridir. Bu ürün kuru saçlara anında etkili besin kaynaklarına sahiptir.kerastase aqua oleum ürünleri, kerastase saç bakım ürünü, kerastase marka saç nakım ürünleri

Aqua oleum yararları nelerdir

Kerastase aqua oleum yeni nesil saç bakım servisi sayesinde saçınızın kökten uca nemlenmesini sağlar. Aqua oleum anında etkili besin kaynakları içerir. İçerisinde ki doğal ve hafif yağlar sayesinde saçınıza ağırlık vermeden saç bakımınızı gerçekleştirir. İlk uygulamaya başladığınızdan itibaren saçınızı dokunduğunuz anda farkı hissedeceksiniz. Kullandığınız zaman saçınıza ipeksi bir yumuşaklık ve çok müthiş bir ışıltı katar. Baştan aşağı beslenen saçlarınız pürüzsüzleşir , kolay taranır ve daha kolay şekil alır.

Şu şekilde uygulamanızda fayda var

Kerastase serisinden seçtiğiniz bir şampuanla saçınızı yıkayıp durulayın . Aldığınız ürünün içinde bulunan sprey başlık yardımıyla saçınızı bölüm bölüm ayırın. Ayırdığınız saçın tümüne 10 cm uzaktan uygulayın. Saçınızı hassas olduğunu düşündüğünüz bölgelere daha çok özen göstererek uygulayın. Uygulama bittikten sonra saçınızı iyice durulayın. Artık daha dolgun , ışıl ışıl , parlak saçlara sahipsiniz. Uyguladıktan sonra farklılığı hemen fark edeceksinizdir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*