Kerastase Densifique Serum

kerastase densifique, kerastase serum fiyatları, kerastase serumçeşitleri

Saç köklerine ve saçlara direkt etki eden yapısı ile uyuma evresinde olan saç ve saç köklerini tekrardan harekete geçirir. Böylelikle saçların daha hızlı uzamasına ve sağlamlaşmasına katkı sağlar.  Özel formülü içeriğinde bulunan bu besin kaynakları açısından, saçın ihtiyaç duyduğu tüm besinleri ve vitaminleri de karşılar. Bu işlemin sonucu olarak ise saçlar ve saç dipleri her zamankinden daha çok sağlıklı uzar ve bakımı yapılır. Ancak kerastesa Densifique Serisi’nin en büyük özelliği ise yeni saç oluşumunu ve çıkarımını desteklemesidir. 3 aylık düzenli kullanım sonucunda 1800 yeni oluşumu olan saç teli oluşmasını destekleyen yapısı, saç kaybından sorunları olan kişilerin ve seyrek saçlarla mücadele eden kişiler için özel formül olarak geliştirilmiştir.kerastase densifique, kerastase serum fiyatları, kerastase serumçeşitleri

Vitamin destekli serum

Kerastase densifique serum içerdiği vitaminler sayesinde saç köklerine şok bir bakım yaparak ve köklerin kendini yenilemesine destek olarak 3 ayın sonunda artan saç teli sayısı ile yoğunlaşmış saç telleri ve daha dolgun ve hacimli bir görünüm vermesiyle özgüveninizi de tazelemenize yardımcı olur.

Hacimli ve dolgun

Şampuan Kerastase densifique serum, saç oluşumunu destekler, saç tellerini dolgunlaştıran, hacim veren serum ve yoğunlaştırılmış olmasının yanı sıra yoğunlaştırıcı köpük ile saç maskesinden oluşan bu seri, yıkamadan şekillendirmeye kadar saçın dolgun ve yoğun hacimli görünmesi için çalışır.

Seyrek, cansız, ince telli olan ve çabuk sönebilen saçlarla vedalaşmak için Densifique Serisi’ni kullanmalısınız.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*