Kova Burcu Kadını ve Özellikleri

kova burcu kadını, kova burcu kadını davranışları, kova burcu kadını özellikleri

Kova burcu kadınları en çok yaratıcılıkları ile ön plana çıkmaktadır. Yenilikler ve yaratıcılıklar tam onlara göredir. Toplumun düşünce kalıplarının dışında fikirler sunmak onlar için oldukça sıradan ve olağan bir durumdur. Özgürlüklerine düşkün insanlardır. Özgürlüklerini önemsedikleri kadar herkesin özgür olması gerektiğini de düşünürler. Onlar için özgürlük yoksa mutluluk da yok demektir.kova burcu kadını, kova burcu kadını davranışları, kova burcu kadını özellikleri

Kova burcu kadınları genellikle çok girişken ve sosyaldir. Yeni insanlar tanımayı, yeni ortamlara girmeyi severler. Girdikleri her ortamda dikkat çekerler. Çünkü herkesten farklı düşündükleri zamanlar çoktur. Düşündüklerini çekinmeden dile getirirler. Çünkü insanların ne düşündüklerini pek önemsemezler. Karşının fikirlerine önem veriyor olsalar da kendilerinden eminlerdir. Özgüvenleri oldukça gelişmiştir. Kendilerine her konuda güvenirler. Her işin üstesinden geleceklerini bilirler. Bu nedenle de pek çok işte başarılı olurlar.

Kova burcu kadınları akıllı ve pratiktir. Düşünceleri ile karşısındaki insanı çabuk bir şekilde etkisi altına alabilir. Sivri zekası ile manipülatif davrandıkları olmaktadır. Krizleri yönetmek konusunda başarılıdırlar. Bir sorun varsa kova burcu kadını mevcut sorunu farklı şekillerde ve soğukkanlı bir şekilde çözebilecektir. Umutlu bir görünüm sunan kova burcu kadınları bu yönü ile birçok kişiyi etkisi altına alabilmektedir. Yardımsever insanlardır. Birileri ona ihtiyaç duyuyorsa yardım etmekten kaçınmazlar.

Kova burcu kadınları özverili insanlar olsa da ebeveyn olmak onlara uzak görünmektedir. Anne olmayı pek beceremezler. Bebeklere bir yetişkin gibi davrandıkları olmaktadır. Onları istediği şekilde yönetebileceklerini düşünürler. Onların sosyal becerileri iyi olduğundan çocuklarının da aynı şekilde olmasını isterler. Olmadığında da ağır şekilde eleştirmekten geri durmazlar.

Kova burcu kadınları kimi zaman çok tutarsız kimi zaman hiç olmadığı kadar sabit olabilmektedir. Birlikte olduğu kişilerin en zorlandığı konulardan biri budur. Cinselliğe fazla düşkün bir yapıları yoktur. Bu nedenle partnerleri ile bazı sorunlar yaşayabilirler. Ancak sorun onların isteksizliği değildir. Onlar için cinsellikten önde gelen durumlar vardır. Anlaşılmak isterler ve duygusallığa daha çok önem verirler. Duygusal yönler her ne kadar güçlü olsa da bunu göstermek istemezler. Duygusallığı güçsüzlük şekilde algıladıkları olmaktadır.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*