Lamina Diş Fiyatları Ne Kadar?

lamina diş fiyatları ne kadar, lamina diş fiyatlarını etkileyen şeyler, lamina diş fiyatları ne kadar

Diş sektöründe her geçen faklı bir tedavi yöntemi izlenmektedir. Hasta gerek kendi isteği ile gerekse hekiminin verdiği direktifler ile diş sorunlarını aşmaya çalışmaktadır. Tabi diş fiyatları oldukça pahalı olan sektör farklı alternatifler sunmak zorundadır. Lamina diş fiyatları diğer diş tedavi yöntemlerine göre oldukça uygundur. Dişlerinize ne az tahribatı veren bu yöntem sizin için en iyi seçim olabilir. Tedavi edilen dişlerinizin dışına yapılan bu uygulama estetik olarak çok güzel görünmektedir. Dişin sadece bir yüzeyine görünümü düzeltmek için kullanılan bu tedavi şekli dişler üzerindeki hataları düzeltmeye çalışmaktadır. Dişlerde doğuştan olan ya da sigara ve çay gibi zararlı yiyeceklerin sonradan oluşturduğu lekeleri silmek, sonradan oluşan sararmaları temizlemek gibi estetik görünümü etkileyecek unsurların temizlenmesi için faydalı bir tedavi şeklidir. Dişlerde olabilecek şekil bozuklukları ve diş arasında olan açılmaların onarımı yine bu tedavi şekli ile yapılmaktadır. Diş arasındaki gözü rahatsız eden açıklıklar kaplama sırasında kapatılarak normal diş görünümü verilir.lamina diş fiyatları ne kadar, lamina diş fiyatlarını etkileyen şeyler, lamina diş fiyatları ne kadar

Lamina dişlerde porselen ve akrilik malzemeler kullanılmaktadır. Dişlerin dış tarafları için yapılabilecek müdahaleler olması ile estetik kaygısı duyan herkes kolaylıkla yaptırabilir. Onarılacak yüzeyler temizlendikten sonra yapıştırma dediğimiz teknikle kaplanarak yapılan uygulama dişler için iyi bir koruma sağlamaktadır. Bu yöntemle dişte herhangi bir aşınma veya kesme işlemi yoktur. Önemli olan yapıştırılan ürünün ağız içinde uyumlu olarak kalması ve düşmemesidir.

Lamina diş fiyatları takılan ürünün kalitesine göre verilmektedir. 100 – 800 lira fiyat aralığında değişen fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir. En pahalı olanı ikinci sınıf lamina diş fiyatıdır. Kullanılan malzemenin kalitesine göre koyulan fiyat arlığını hekiminizden bu uygulamayı yapmadan önce öğrenebilirisiniz. Üç dört seansla yeni ve parlak dişlerinize kavuşabilirisiniz. Hatta direkt lamina denilen kompozit kaplamalar bir seansla bile yapılmaktadır. Eğer dişlerinizde tedaviyi zorlaştıracak başka unsurlar yani çürük, çekilme, diş eti iltihabı gibi durumlar yoksa güzel gülümsemenizi tekrar yakalamak için yapacağınız en iyi tercih lamina diş olacaktır. Hiçbir ağrı ve kanam olmayan bu tedavi şekli sizin estetik görünümünüze yardımcı olmak için yapılmaktadır. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*