Nemlendirici Krem Arı Sütü ve Papatya Özü

cilt nemlendirici ürünler, cilt nemlendirici kremler, cildin nem dengesini koruma

Bitkisel cilt bakım kremleri, günümüzün en çok tercih edilenlerinden olmaktadır. Elbette ki kozmetik sektöründe tüketiciler için formüle edilen pek çok ürün içerisinde, zararlı kimyasallar bulunmasından dolayı kullanıcılar da tedirgin olmaktadır. Sizleri bu sorunlardan uzak tutacak olan Secret Age ürünleri, artık daha sağlıklı bir cilde sahip olmanızda yardımcı olacaktır. Bildiğiniz gibi bu kapsamda üretilen ürünler içerisinde bazı bitki özleri ve bitkisel ürünler yer almaktadır. Bunlardan birisi bir ürün için arı sütü olurken, diğer bir üründe ise papatya özü etken maddesi olarak daha genç, sıkı, temiz ve güzel bir cildi sizlere sunacaktır. Tüm bu ürünlere, Secret Age resmi web sayfası üzerinden uygun fiyatlar dahilinde ulaşarak, seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgiler vermek gerekirse, şunlara yer vermemiz mümkün olacaktır.cilt nemlendirici ürünler, cilt nemlendirici kremler, cildin nem dengesini koruma

Papatya özü kremi

Yine bahsetmekte olduğumuz bu ürün, nemlendirici ürünler kapsamında yer alıyor. Hem el hem de vücut kremi olması ile kullanıcılarına geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Elbette ki her cilde uygun olarak formül edilmesi de ürünün avantajlarından oluyor. İçerisinde organik zeytinyağı ve Macademia yağı bulundurması ile nemlendirici imkânını tüketicileri ile buluşturuyor. Ürünün yine kullanım amaçları arsında elbette ki yağlanma yapmadan nemlendirmesi yer alıyor. Böylelikle dört mevsim için kullanılması uygun olurken, yağlanma yapmaması yaz aylarında daha fazla bir kolaylık sunmaktadır. Diğer Secret Age ürünü ise arı sütüdür.

Arı sütü içerikli bitkisel kremler

Bahsettiğimiz nemlendirici ürünler arasında yer alan diğer bir ürün ise arı sütü içeriğine sahip olan nemlendirici kremdir. Nemlendirme etkisinin yanı sıra sivilce ve siyah nokta oluşumlarını ortadan kaldırmaktadır. Düzenli ve doğru kullanımları, etkisinin artmasında yardımcı olurken, günde sabah ve akşam olmak üzere toplamda 2 defa uygulanması gerekmektedir. Her cilt tipi için uygun olması ve her yaş grubu için kullanıma açık olması elbette ki tercih sebeplerinden. Antialerjik formül ile üretilen bu ürünler, dermatolojik testlerden geçmiş olurken, silikon, paraben ve SLS, SLES içermemektedir. Böylelikle oldukça sağlıklı kullanımları ortaya çıkarırken, daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı desteklemektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*