Odema Tesettür Mayo Takımı

tesettür mayo, odema tesettür mayo, tesettür mayo satın alma

Yazda deniz keyfi yapmak istiyorsanız ancak tesettür giyim tarzını benimsediğiniz için nasıl mayoları tercih etmeniz gerektiğine karar veremiyorsanız bu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Bugün sizlere tesettür giyim tarzını benimsemiş olan kadınlara özel olarak üretilmiş olan odema tesettür mayo takımı serisinin manolya modelini tanıtacağız. Manolya tesettür mayo takımının genel özelliklerini, üretim yapılan malzemenin özeliklerini, bu mayo takımını nereden temin edebileceğiniz bilgisini, beden bilgisini ve fiyat bilgisini makalemizde bulabilirsiniz.tesettür mayo, odema tesettür mayo, tesettür mayo satın alma

Odema tesettür mayo takımı serisinin manolya modeli € polyester ve   likra malzemeden üretilmiştir. Likralı oluşu manolya tesettür mayosunu daha esnek yapılı bir hale getirdiğinden giyip çıkarması kolaydır ve tene tam oturmaktadır. € polyester yapısı ile manolya tesettür mayo takımını daha ferah bir mayoya dönüştürmektedir. Manolya tesettür mayo takımı ile yaz güneşinden korunurken bir yandan da denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Odema tesettür mayo takımı serisinin manolya modelini www.fulyan.com.tr adresinden 109,90 TL (51 dolar / 38 EURO) karşılığında satın alabilirsiniz. Fulyan.com.tr adresinde manolya tesettür takımının S, L, XXL, XXXL bedenlerini bulabilirsiniz. Vücudunuzu çok sıkmayacak ve çok da bol gelmeyecek şekilde saracak beden büyüklüğündeki manolya mayo takımınızı satın alabilirsiniz.

Odema tesettür mayoları diğer markaların ürünlerine göre bir adım öndedir. Çünkü odema tesettür giyim tarzını benimsemiş olan kadınların hem dini inançlarına göre giyinebilmeleri hem de tesettür giyim kıyafetlerinin klasik tarzından farklı kıyafetler ile giyinebilmelerini düşünerek üretim yapmaktadır. Tesettür mayoları incelediğimiz yazı dizimizi takip ederek diğer ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda odema asude tesettür mayo ürünü ile karşınızda olacağız. Keyifli günler dileriz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*