Paintball’da Kask Takmanın Önemi Nedir?

paintball kask kullanımı, paintballda kask kullanmak, paintball kask kullanımı önemi

Oyun içinde en önemli teçhizat olan kasklar başınızda durduğu sürece sorun yoktur. Kask kullanımı başı kavrayan ve yanlardan tutma yerleri ile sabitlenen güvenli bir kullanımı içermektedir. Başın hedef alınmasını önleyecek olan kasklar herhangi bir yanlış mermi atımında korunma sağlayacaktır. Mermiler direk vücuda temas ettiğinde cam yaktığı kadar yaralayacak yapıdadır. Yüz üzerinde göz geldiğinde kör olmaya varacak kadar uzanan bir risk alanını teşkil etmektedir. Oyun içinde hemen kaskınızı çıkarmayın. Sizin vurulduğunuzu fark etmemiş olan arkadaşlarınız olabilir ve mermileri ile size ateş edebilirler. Durumun fark edilmesi için silahınızı havaya kaldırarak vurulduğunuzu hakeme bildirmeli ve oyun alanından güvenli alana doğru gitmelisiniz. Yelek, eldiven, kolluk, dirsek koruyucular, istenirse tulum kaskla birlikte koruma teçhizatı olarak kullanılmalıdır. Risk almak isteyenler, kendilerine son derece, çok sıkılanlar, yaşamda farklı bir etkinlik yapmak isteyenler, derslerden bunalanlar, işten daralanlar hepiniz için işte paintball oyna gündeme bomba gibi düşüyor. Çoluk çocuk herkesin kolaylıkla oynayacağı bu oyunda kuralları bil güvenliğini al ve oyuna başlama vakti geldiğinde sireni bekle. Siren çalmadan oyuna dahil olmak kural dışıdır.paintball kask kullanımı, paintballda kask kullanmak, paintball kask kullanımı önemi

Hafta Sonunda Ne Yapalım

Şehir içinde yaşamak çok zor. Hele ki İstanbul’da yaşamak ve çalışmak daha zor. Bir yakasından bir yakasına geçmek sorunda olanlar bütün gününü yolda geçirerek işlerine dahi yoğun argın gitmekte. Deşarj olmalarını sağlayacak bir hafta sonu etkinliği bu kişilerin çok hoşuna gidecek. Paintball İstanbul ile aradığınız muhteşem eğlenceyi yaşayabileceksiniz. Eğlenceyi doruklara taşıyacak olan bu saha içinde eğlenmenin mümkünatı yok. Herkes burada herkes bu oyun için sıra bekliyor. Siz neden hala bekliyorsunuz? Hemen randevunuzu alın ve oyun oynamanın yaşla bir ilgisi olmadığını ispatlayın. Her yaşa uygun seçimler ile sunulan oyun zaten kendi kurallarını koymuş ve istenildiği şekilde oynatılmakta. Siz sadece oynamak için gelin. Firmaların göstermiş olduğu ilgiden son derece memnun kalacaksınız. Hafta sonunda hem piknik yaparak hem de zevkli bir oyunu oynayarak geçirmek haftaya iyi başlamanız sağlayacaktır. İstanbulluları sevindirecek en iç açıcı haber olarak hafta sonunu aktivitelerini değiştirmelerini bekliyoruz. Artık sosyal faaliyetin yeni adı olan bu oyunlar yaşamın içinden sıyrılarak yapacağınız eğlenceye dönüşecektir. Hele ki İstanbul’da böyle bir imkânın olması eminim ki herkesi çok sevindirecek bir haberdir.

Fiyat Listesi Neye Göre Belirlenmektedir

En çok oynan oyun olarak internetteki oyuna sapkınlığına bir son verecek olan bu oyunları tanımalısınız. Dışarda hava alarak yapacağınız aktivitelerde nefesiniz açılacak ve koşmanın tadını tekrar alacaksınız. Gizlenmek, korunmak, savaşı kazanmak olarak belirlenen aşamalarda yapmak istediğiniz tek başına savaşınızı takımınızla birlikte kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, aile içi akrabalarınızla, okul arkadaşlarınızla, gruplar oluşturarak yapacağınız bu güzel oyunlar için paintball fiyatları gözden geçirerek gelmelisiniz. Her kişi için tek ücret alına prosedürlerde saha kiralamak da ücretlendirilmiştir. Çünkü sahalar siz kullandıktan sonra renkli boyalar ile berbat bir hal alacaktır. Dekorasyonun tamamen temizlendiği alan içinde yıkılan, dökülen yerler baştan tamir edilerek bir sonraki karşılaşmaya hazır hale getirilmektedir. Bu da firmamız için artı bir masraf demektir. Bu yüzden saha içini herkese kiralayarak bu masraflarımızı çıkarmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda başta hediye olarak verilen mermilerin dışında kullanılacak mermiler yine tekrar kullanılamayacağı için yenileri alınmaktadır. Bu yenilemeyi sizlerden alacağımız ücretler karşılığında yapmaktayız. Siz yine de bu ayrıntıları düşünmeden oyununuza bakın. Her zaman oynama fırsatı bulamayacağınız oyunlar için teçhizatınızı kurun ve oyuna dâhil olun.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*