Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada köpek görmek, rüyada görülen köpeğin anlamı, rüyada köpek görmek ne manaya gelir

Rüyada köpek görmek oldukça sık yaşanan rüyalardan biridir. Rüyada köpek görmenin anlamı rüyanın görülüş şekline göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak genellikle bu rüyanın tabiri olumlu bir şekilde olmaktadır.rüyada köpek görmek, rüyada görülen köpeğin anlamı, rüyada köpek görmek ne manaya gelir

Rüyada köpek görmek rüya sahibinin bazı psikolojik sorunlar yaşadığının ya da yaşayacağının habercisi olabilir. Köpekler sadık varlıklar olarak bilinse de rüyada köpek görmek sadık olmayan kişilere işarettir.  Bazı rüya alimlerine göre ise rüyada köpek görmek kapıda bekleyen, ısrarla iyilik yapmak isteyen kişileri ifade etmektedir. Aynı zamanda rüyada köpek görmek rüya sahibinin malının ve canının korunduğuna işarettir. Rüyada köpek görmenin bir diğer anlamı ise riya sahibinin nefsinin peşinde gittiğidir.

Rüyada köpeğin ısırdığını görmek sıkıntı ve hastalık şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada köpek tarafından ısırıldığını gören kişi zor durumlarla karşılaşabilecektir. Köpeğin nereye ısırdığına göre de rüyanın anlamı değişmektedir. Eğer köpek kolu ısırıyorsa bu keder ve hastalık şeklinde tabir olunur. Kol ısırılma sonrasında kanıyorsa kederin ve hastalığın kısa zamanda sona ereceği; ancak kanamıyorsa kederin ve hastalığın git gide artacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada köpeğin saldırısına uğramak psikolojik sıkıntılar şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada köpeklerin saldırısına uğradığını görmek, kişinin çevresinde onu çekemeyen kişilere işarettir. Bu kişilere karşı rüya sahibi uyanık olmalıdır. Bu kişiler fesat olup rüya sahibinin mal varlığında gözü olan kişiler olabilir. Yani rüyada köpeğin ya da köpeklerin saldırısına uğramak düşmana, kötü insanlara işarettir.

Rüyada beyaz köpek görmek rüya sahibinin uyarıldığına işarettir. Bu uyarı iş hayatı, sosyal yaşam ya da ailesi ile ilgili bir uyarı olabilir. Rüya sahibi bu rüyadan sonra bir süre hem çevresine hem de kendisine karşı temkinli davranmalıdır. Rüyada beyaz köpek yavrusu görmek ise bereket ve bol rızıkla yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah köpek görmek yabancı kişilere işarettir. Rüya sahibinin yaşamına yabancı kişilerin, uzak kimselerin müdahalede bulunacağı anlamı vardır. Rüya sahibinin bu rüyadan sonra yeni tanışacağı kişilere oldukça dikkat etmesinde yarar vardır. Rüyada siyah köpek yavrusu ise rüya sahibinin bir kimse tarafından fayda göreceğine işarettir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*