Sağlıklı Dişler Tatlı Gülümsemeler

ortodonti tedavisi nasıl yapılır, ortodonti nedir, ortodontinin ilgi alanı

Birçok kişinin yaşamış olduğu sağlık sorunlarından biri de hiç şüphesiz ki dişlerinde meydana gelen çapraşıklık veya yüz iskeletindeki ve üst ve alt çenesindeki bozukluklardır. Kişiler yaşamış olduğu bu diş problemleri sebebiyle gülmeye hatta konuşmaya dahi çekinmektedir. Diş hekimliğinde oldukça önemli bir dal olan ve özellikle son yıllarda birçok kişinin daha sağlıklı dişlere sahip olmak için yaptırmış olduğu tedavi olan ortodonti bu gibi diş sorunlarınızdan sizleri kurtarmaktadır. Kişilere daha sağlıklı bir gülümseme vaat eden bu tedavi ile birlikte artık siz de istediğiniz gülümsemelere sahip olabileceksiniz. Çapraşık ve hatalı diş yapınızdan kurtulmak artık bu tedavi ile çok daha kolay olacaktır.ortodonti tedavisi nasıl yapılır, ortodonti nedir, ortodontinin ilgi alanı

Ağız sağlığınız için…

Diş ve ağız sağlığı odlukça önemli olup hem fiziksel sağlığımızı hem de görsel görünümümüzü oldukça etkilemektedir. Çapraşık dişler konuşurken veya gülümserken farklı ve kötü bir görünüm yaratmaktadır. Sadece kötü görünüm değil aynı zamanda çapraşık dişlere sahip olan kişilerde diş temizleme de yüzde yüz olmadığı için dişlerde çürüme veya diğer diş problemleri de çok daha kolay gelişebilmektedir. Bu nedenle bu kişiler mutlaka ortodontiye başvurarak dişlerinizin tedavisini yaptırmalıdır. Hem görsel olarak daha güzel görünmek için hem de ağız sağlığınız için oldukça önemli olan bu tedaviden merkezimiz sayesinde oldukça memnun kalacaksınız.

Hatalı dişlere son

Dişlerimizde doğuştan meydana gelen veya zamanla ortaya çıkan üst ve alt çene arasındaki hatalı ilişki de ağzımızın tam kapanmaması veya gülümserken daha farklı bir görünüm ortaya çıkarması gibi sorunlara yol açmaktadır. Diş hekimliğinde son yıllarda oldukça çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden olan ortodonti sayesinde alt ve üst çenenizdeki bu hatalı ilişkiden kurtularak daha sağlıklı ve tatlı gülümsemelere sahip olabilirsiniz. Birçok kişinin gülümsemekten çekinmesine yol açan bu diş sorunlarından kurtulmak artık bir telefon kadar uzağınızda olmaktadır. Ağız sağlığınızın korunmasında oldukça önemli bir tedavi olan bu tedavi ile birlikte istediğiniz gibi gülebileceksiniz. Dişlerinizin bu tedaviye uygun olup olmadığı ise x-ray cihazı kullanılarak ortaya çıkmakta ve bu şekilde hastalar yönlendirilmektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*