Tesettür Elbise Giyenler İçin Ayakkabı Seçme Tavsiyeleri

tesettür elbise altına ayakkabı seçme, tesettür kıyafet için ayakkabı tercihi, tesettürlü bayanların ayakkabı seçimi

Bayanların vazgeçemediği bir tutku olan ayakkabılar hem şık hem de kullanışlı modeller sunar. Ancak kullanacağınız modellerde elbette kıyafetlerinizle uyumlu bir seçim de yapmanız gerekir. Örneğin tesettür elbise kullanırken elbisenin boyuna ve özelliklerine göre bir ayakkabı modeli kullanmanız gerekir. Bu anlamda uzun elbise modelleri genellikle topuklu ayakkabılarla kullanılan elbiselerdir. Tercih ettiğiniz günlük elbise modelleri için de kullanabileceğiniz ayakkabı modellerinde alçak topuklu ayakkabı modellerinden yararlanabilirsiniz. Bunun dışında düz tabanlı bir ayakkabı kullanmanız elbisenin zarar görmesine neden olabileceği gibi kumaşın yerde sürünmesi nedeni ile yürümeyi de zorlaştıracaktır.tesettür elbise altına ayakkabı seçme, tesettür kıyafet için ayakkabı tercihi, tesettürlü bayanların ayakkabı seçimi

Şık ve kullanışlı bir ayakkabı modeli her zaman tercih edebileceğiniz ve fiyat olarak da uygunluk sağlanan ürünler arasında yer almaktadır. Ayakkabı seçimi kıyafetlerinizi tamamlamak için uygun şekilde yapılması gereken bir seçimdir. İster günlük isterseniz de abiye kıyafetlerinizde uygun bir ayakkabı kullanmanız şık bir görüntü elde etmenizi sağlar. Bu konuda aynı zamanda elbisenin uzunluğuna göre de model seçimi yapabilirsiniz. Dolgu topuk ya da yüksek topuk bir ayakkabı modeli pek çok tesettür elbise modeli ile kullanılabilecek modellerdir. Bunun dışında abiye bir elbise kullandığınız zamanda bu tarz ayakkabılar kullanabilirsiniz. Hem boyunuzu daha uzun gösterebileceğiniz hem de elbisenin uzunluğundan yararlanmanızı sağlayacak olan ayakkabı modellerinde şık seçimler yapabilirsiniz.

Ayakkabı modellerinde model seçimi kadar renk seçimi de yapabilirsiniz. Kıyafetinizle uyumlu olabilecek renklerde ayakkabı tercih ederek şık bir görüntü sağlayabilirsiniz. Tesettür elbise modellerinde her zaman çok uzun etekli modeller kullanmanız gerekmez. Daha kısa, bilekte kalan elbise modellerini de kullanabilirsiniz. Bu tarz modellerde düz tabanlı ayakkabı modellerinden yararlanabilirsiniz. Etek boyu çok uzun değilse kullandığınız ayakkabı elbisenin sürünmesine neden olmayacaktır. Bu nedenle de rahatlıkla kullanılabilir. Kapalı bayanlar için tasarlanan elbise modelleri şık bir ayakkabı ile de tamamlanabilir. Tarzınıza uygun bir modeli tercih ederek siz de şık kombinler oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı ayakkabı modelleri ile tesettür elbise modellerini tamamlayabilirsiniz. İster günlük yaşam için isterseniz özel kıyafetleriniz için şık ayakkabı modellerini kullanabilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*