ÜSKÜDAR’DA DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMİ

düğün fotoğrafı çekimi, üsküdar düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafı çekimi üsküdar

Evlenmeye karar vermiş bay ve bayanların en önemli istekleri bu özel anlarını ölümsüzleştirebilecek, bir ömür boyu beğenerek ve de hep gülümseyerek bakacakları bir düğün albümlerinin olmasıdır. Sadece birkaç saat sürecek olan bir fotoğraf çekimi sonucunda çiftlerin bir ömür boyunca albümlerinde duracak, duvarlarını, odalarını süsleyecek, her gelen misafire ayrı ayrı gösterilecek bir albüm oluşturulur. İşte bu nedenle de hem çekimi yapacak olan düğün fotoğrafçısı hem de çekimin yapılacağı yer oldukça önemlidir.düğün fotoğrafı çekimi, üsküdar düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafı çekimi üsküdar

Son zamanlarda en çok ilgi gören fotoğraf çekim türlerinden birisi de dış çekimdir. Yani artık çiftler genellikle fotoğraf stüdyolarını değil de kendilerine daha fazla seçenek sunan sokakları tercih etmektedirler. Yeşili ve maviyi birleştiren birçok yere sahip olan İstanbul’un en güzel dış çekim mekânlarından bir tanesi Üsküdar sokaklarıdır. Deniz tutkunu olan çiftler için Üsküdar sahilleri bir numaralı düğün fotoğrafı mekânıdır. Ayrıca Fethi Paşa Korusu ve de Validebağ Korusu da tamamen yeşilden oluşmuş müthiş bir manzaradır. Fethi Paşa Korusu’nun yüksek yerlerindeyse yeşille maviyi birleştiren düğün fotoğrafları çekebilir, yine yanı koru içindeki parkta ise eski Türk filmlerini andıran otantik pozlar verebilirsiniz.

Görüldüğü üzere birbirinden farklı zevklere hitap eden ve de her çeşit tarza uygun mekânların bulunabileceği Üsküdar semti düğün fotoğrafı çekimleri için en ideal yerlerden biridir. Buralarda çekilmiş fotoğraflarınıza bir ömür boyu beğeni ve hayranlıkla bakabilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*