WİNDOWS 10’UN EN İYİ ÖZELLİKLERİ

windows 10 özellikleri, windows 10 özellikleri neler, windows 10 özelliklerini biliyor musunuz

Windows 10’un en iyi özellikleri sizde Windows 10’a geçme konusunda kararsız mısınız? Aralık ayında hayatımıza girmiş olan, Windows 10’u tanımamıza yardımcı olacak en iyi 10 özellik. Windows Phone Microsoft Windows 10 işletim sistemi serisinin son sürümü. Bu nedenle de teknolojinin ve tarihin en iyi işletim sistemi olarak tanımlanıyor. Windows 10’un en çok istenilen ve performans beklenen özelikleri arasında 2 temel husus yer alıyor. İlk olanı sistem özellikleri ve güvenlik özellikleri yer alıyor.windows 10 özellikleri, windows 10 özellikleri neler, windows 10 özelliklerini biliyor musunuz

Windows’un En çok işe yarayacak Özellikleri

 Microsoft, daha önceden de var olan akıllı cortana ve Xbox Entegrasyonu gibi birçok özelliği ile diğer işletim sistemleri ve aktif Windows 10 özelliklerikullanıcıları için daha kaliteli hale getirildi. Şüphesiz ki Microsoft Windows, son yapımında daha önce yaptığı sistemlerde ders almış durumda. Yani, Windows 8 ya da Windows 8,1 de kaldırdığı başlat menüsünü Windows Phone ile birlikte geri getirdi. Başlat menüsü, Windows 10’un getirdiği yeniliklerden sadece bir tanesi. Microsoft bloğunda ki yayınlardan birinde,  Windows 10’un özelliklerinden kısaca şöyle bahsetti. , ’’Dünyanın ilk gerçekçi ve kişisel asistanı’’  diye anlattı. Ayrıca Microsoft Edge sayesinde daha güvenli ve sizin istediğiniz alanda,medya içeriği sağlanabileceği gibi, çeşitli hatırlatmalar konusunda da size yardımcı olabilir.

Windows 10’un Güvenlik Önlemleri

Google Chrome gibi tarayıcılardan, Bilgilerinizin çalınmasından Şüphe ‘un duyuyorsanız, ya da Safari verimsizliğinden sıkıldıysanız,  Microsoft ettiği için Windows Phone ile birlikte ilk kez sahneye çıkan bu tarayıcı Cortana ve entegrasyon sağlıyor. Bu sayede sizin tercihlerinize ve alışkanlıklarınıza bağlı olarak aerodinamik içerik görüntülediği anlamına gelir diğer tarayıcılardan daha güvenli bir tarayıcı olarak iddia ediliyor yani tarayıcı pasaport özelliği sayesinde güvenlik önlemlerine yeni bir güvenlik önlemi daha katmış oluyor.Bu yazımızda Windows 10 özellikleri neler gibi sorunun cevabını verdik. Ayrıca; Kötü yazılım, kimlik avı, çevrimiçi sahtekârlıklar artık son bulacak. Yukarıda ki özellikler, Windows 10 sistemindeki en başarılı özelliklerden sadece birkaç tanesi. Windows 10’un sistemin kullanımı, gayet başarılı ve gayet kullanışlıŞimdiden birçok kullanıcı bu sisteme geçmiş ve kullanmaya başlamış durumda.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*